ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 7542145
nr 754 2145
Dekorelement
1700-tal, Trä, höjd: 44
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 23 april 2012
kl 19:37:14
100 kr
450 kr
300 kr
500 kr